Promocja!

PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m

11,99 

PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m

40 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Długość: 2M
Typ złącza: SC/UPC
Typ światłowodu: G.657


Informacje dodatkowe

Waga 0,1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m”