Promocja!

PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.1m

11,99 

PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.1m

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Typ złącza: SC/UPC
Rodzaj włókna: Jednomodowe



Informacje dodatkowe

Waga 0,1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.1m”