Promocja!

PIGTAIL SM 9/125, SC/APC 1M

8,76 

PIGTAIL SM 9/125, SC/APC 1M

4 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Producent: CONNLINK

Specyfikacja techniczna:
Długość: 1M
Typ złącza: SC/APC
Typ światłowodu: G.657A2 9/125


Informacje dodatkowe

Waga 0,1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PIGTAIL SM 9/125, SC/APC 1M”