Promocja!

PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm

14,39  11,51 

PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm

73 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Producent: OEM

Specyfikacja techniczna:
Typ złącza: LC
Rodzaj włókna: Jednomodowe



Dodatkowe informacje

Waga 0.1000 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PIGTAIL SM 9/125, LC/UPC pokrycie 0,9mm”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *