Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

40,80  32,30 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent:

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Duplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: 5-10m

Dodatkowe informacje

Waga 0.1000 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *