Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

41,99 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Duplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: 5 m – 10 m

Informacje dodatkowe

Waga 0.1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM”