Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 50M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

93,59 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 50M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Simplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: Ponad 15 m
Typ włókna: SM G.657B3

Informacje dodatkowe

Waga 0.1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 50M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC”