Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 40M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

116,39 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 40M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Zewnętrzne
Ilość włókien: Simplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: Ponad 15 m

Informacje dodatkowe

Waga 0,1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 40M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP”