Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M EASY FLEX SC/UPC – SC/UPC G657.B3

43,19 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M EASY FLEX SC/UPC – SC/UPC G657.B3

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Simplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: 0,5 m – 3 m
Typ włókna: SM G.657B3

Informacje dodatkowe

Waga 0.1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M EASY FLEX SC/UPC – SC/UPC G657.B3”