Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

16,79  13,29 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

2 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Producent:

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Simplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: 0,5-3m

Dodatkowe informacje

Waga 0.1000 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *