Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

17,99 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Simplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: 0,5 m – 3 m
Typ włókna: G.652D / 9/125

Informacje dodatkowe

Waga 0.1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM”