Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 2.0MM G657A1

34,80 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 2.0MM G657A1

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Duplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: 0,5 m – 3 m
Typ włókna: G.657A1

Informacje dodatkowe

Waga 0.1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 2.0MM G657A1”