Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 20M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

38,40 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 20M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Duplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: Ponad 15 m

Informacje dodatkowe

Waga 0.1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 20M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM”