Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

29,99 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

7 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Duplex
Rodzaj włókna: Jednomodowe
Długość patchcordu: 0,5 m – 3 m
Typ włókna: G.652D / 9/125

Informacje dodatkowe

Waga 0.1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM”