Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 1M DUPLEX 50/125um OM3, LC/UPC-LC/UPC

29,88 

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 1M DUPLEX 50/125um OM3, LC/UPC-LC/UPC

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: OPTIX

Specyfikacja techniczna:
Zastosowanie: Wewnętrzne
Ilość włókien: Duplex
Rodzaj włókna: Wielomodowe
Długość patchcordu: 0,5 m – 3 m
Typ włókna: MM OM3

Informacje dodatkowe

Waga 0.1000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 1M DUPLEX 50/125um OM3, LC/UPC-LC/UPC”