Promocja!

MODUŁ SFP+ MIKROTIK S+85DLC03D 10G MM 300m 850 nm

275,99 

MODUŁ SFP+ MIKROTIK S+85DLC03D 10G MM 300m 850 nm

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Producent: MIKROTIK

Specyfikacja techniczna:
Typ złącza: LC
:



Informacje dodatkowe

Waga 1.0000 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MODUŁ SFP+ MIKROTIK S+85DLC03D 10G MM 300m 850 nm”